Kurallar

Oangeldi.com Kurallar

Oan geldi butonuna basma hakkına sadece site üyeleri sahiptir. Üyelik ücretsizdir ve facebook ile veya direkt olarak siteye üye olunabilir.

Üyelerimiz oangeldi.com’a  gerçek ad – soyadları, hediyelerini teslim alabilecekleri bir adres veya hediyelerini teslim alabilecekleri bir kargo şubesi belirtmeleri, güncel telefon numaraları ve geçerli bir e-posta adresi ile üye olmaları gerekmektedir. Aksi halde Sahte ad ve soyad veya geçersiz e-posta adresi ile ödül kazansalar dahi hediye gönderimi yapılmayacaktır.

Üyelerimiz oangeldi.com’a masaüstü web sitesi, mobil HTML sürümü, Android ve Windows uygulamalarının en güncel sürümleri üzerinden katılım sağlayabilirler. Farklı web siteleri veya güncel olmayan uygulamalar üzerinden yapılan katılımlar geçersizdir.

Ödül kazanmada ödül sayısına göre butonu ilk kullananlar esas alınacaktır. Her ödül sayısının %50 si kadar yedek kazananlar belirlenecektir. Yine yedek kazananların sırasına göre asillerin ödül almaması durumunda yedeklere ödülleri gönderilecektir.  

Üyelerimiz kredi yükleyerek yada görev tamamlayıp kredi kazanarak bonus sahibi olacaktır. Bu kredileri markette veya oangeldi sisteminde kullanabilirler.

Kazanılabilecek ödüllerin listesi Güncel ödüller bölümünden takip edilebilir.

Üyelerimiz ödülleri kazandıkları takdirde kayıtlı e-posta adresi veya kayıtlı telefon numaraları üzerinden bilgilendirme ve adres teyidi için iletişim kurulacaktır.

Ödül gönderimi ücretsiz kargo ile üyelikte belirtilen ad ve soyada sahip kişiye yapılacaktır. Yarışmacı ödül teslimi için farklı ad ve soyad bildiriminde bulunamaz.

Ödül kazandığı halde kayıtlı e-posta adresine gönderilen e-postaya dönüş yapmayan veya aramalara cevap vermeyen üyelerimiz ödül haklarını kaybedecekler ve bu hak yedek kazananlara devredilecektir. Bu üyelerimiz daha sonra ödül talep edemeyeceklerdir.

Üyelerimiz ödül yerine ödülün değeri kadar kredi talebinde bulunabilirler.

Öngörülememiş sistem açıkları, hacking/cracking yöntemleri ile haksız kazanç elde edildiği tespit edilen üyelerin üyelikleri süresiz olarak banlanacaktır.

Ödül kazanabilmek için kullanılan bilgisayar, akıllı telefon veya tabletin donanımsal özelliklerinden kaynaklanan sorunlar, internet bağlantısı hızı, kullanılan internet tarayıcı gibi etmenler üyelerin kendi sorumluluğundadır ve bu etmenlerden ötürü yaşanacak aksaklıklardan oangeldi.com sorumlu tutulamaz.

Oangeldi.com ile ilgili her türlü soru,sorun, istek ve öneriler destek sayfasından bildirilebilir. Destek talebinde bulunmadan önce sıkça sorulan sorular bölümüne göz atmanızda fayda var.