Zevkle Yapacağımız, Ama Çocuğumuz Yapsa Kızacağımız Şeyler

Okullar açılıyor. Çocuklar nasihat edilip okula yollanacak. Aman yavrum onu yapma bunu yapma. Fakat gerçek şu ki, çocuklarımıza yapma dediğimiz pek çok şeyi biz kendimiz yapmış olmak için can atarız.

Mesela şu arkadaş üst üste 260 tişört giyerek, aynı anda en fazla tişört giyme dünya rekorunu kırmış. Çocuk yapsa "oğlum yapma boğulursun" der bir de fırça atarız. Şu arkadaş ise ağzından en uzun süre su fışkırtma dünya rekorunu kırmış. 3 şişe su içip onu 56 saniye boyunca fışkırtabiliyor. Çamaşır makinesini en uzağa fırlatma dünya rekoru 4,13 metre . Suratına en fazla mandal takma dünya rekoru ise 104 mandal. Yani bunlar inanılmaz rakamlar ama itiraf edin çocuğumuz yapsa kızarız da, kendimiz yapsak süper olurdu.

Bu arada  oangeldi.com da her gün onlarca, her hafta yüzlerce her ay binlerce ürün dağıtacağını biliyorsunuz değil mi... E o zaman bildiğiniz gibi geri sayım devam ediyor ve geri sayım devam ederken bizde sosyal medya üzerinden hediyeleri dağıtmaya başladık bile facebook sayfamızda şurada --> https://www.facebook.com/oangeldii/....