Yanlışlıkla Kazandığın Para Damağında Peynir Tadı Bıraksın

Hepimiz bir şekilde para kazanıyoruz kimine göre az kimine göre çok elbette ki daha fazlasını istemekte hakkımız. Hal böyle olunca para lafının geçtiği her şeye dikkat kesiliyor ve kulak kabartıyoruz Kimler neler yapmış hangi sıra dışı yöntemleri kullanmış didik didik ediyoruz her şeyi. İşte yine böyle bilgilerle karşınızdayız.

Tek Bir Yanlış Harf Size Ne Kadar Kazandırırdı?

Kevin Ham’a tam 70 milyon dolar kazandırmış. Nasıl mı? İlginç bir kişilik olan Kevin bir sabah internet üzerinden New York Times gazetesini okurken acaba “NewYorkTime.com” boşta mıdır diye düşünmüş ve bu isme sadece 10 $ vererek satın almış Bir çok insanın da ismi yanlış yazma ihtimalini düşünerek bu sayfayı reklamlarla doldurmuş.Bingo! İşte yıldızın parladığı an. Aslında birçok Amerikalı zaten ismi yanlış yazıyormuş.Bu durumu hemen fırsata çeviren Kevin başka isimleri de araştırıp satın almış. Bu sayede reklamlardan site harcamalarının kat kat üzerinde bir gelir elde etmiş.
Siz siz olun gözünüzü dört açın! bir yerlerde bir terslık varsa orda mutlaka kazanca çevrilecek bir şey olabilir.

Peynirler Onun Elinde Şekilleniyor

O bir Peynir Leydisi. Elbette ki Sarah Kaufmann’dan bahsediyoruz.Sektöründe tek olan Sarah hayatını peynirleri yontarak idame ettiren bir peynir heykeltıraşı.Hatta bir kaç heykeli de Guiness Rekorlar Kitabı’nda yer almış. Oluşturduğu sanat eserleriyle ezberleri bozan Sarah’ın kazancı ise dudak uçuklatacak derecede “bol sıfırlı” imiş.. Sizce de hak etmiyor mu?

Ben Ölürsem Sesim Kalsın: Ölü Sesi Satıcılığı

İsmi ürkütse de sevdikleriniz için sizden geriye güzel bir anı kalsın istiyorsanız, İmmortum bu nokta da yardımınıza koşuyor. Şirket  bir internet sitesi kurmuş; ileride başına bir iş gelir, belki ölürsün diyip hiç değilse sesiniz baki kalsın diye size bir alan vermiş.Sen ölümsüzleştirmek istediğiniz ne varsa onu bu alana kaydediyorsunuz. Vakti gelince de şirket (üzgünüz söylemesi çok güç ama siz öldükten sonra) kaset veya tapelerinizi sevdiklerinize iletiyor.

Durun bunun için illa da ölmüş olmanız gerekmiyor. Yaşarken de bu durumdan istifade edebilirsiniz. Mesela edindiğiniz tecrübelerin ileride bir hastalık veya kaza nedeniyle beyninizden silinmesinden korkuyor olabilirsiniz. Veya anılarını kolaylıkla kitaplaştırmak istiyorsunuzdur.İşte size bir fırsat. Sanıyoruz ki bu hizmeti denemek için daha iyi bir sebebiniz olamazdı.Bu sayede hem onlar bu yararlı fikirlerinden para kazansınlar, hem de siz bir hastane odasında yatarken veya musalla taşında kıpırtısızken sevenleriniz onlara bıraktığınız bir fıkrayı dinleyerek üzülmek yerine neşelensinler.

İnanması güç gelebilir fakat görüyorsunuz ki yaratıcılıkta sınır yok. Onu kullanıp kullanmamak iste tamamen bizlere kalmış.

Bizlerin yaratıcı fikri olan Oangeldi ise size her daim kazandırmayı hedefliyor.Bu yolda dün kimler ne kazanmış bir göz atalım:

02 Mart 2020 Kazananlar

O An Baskılı Kupa

Burak İrden

O An 1 Kredi

Kıymet Şenel

Emine Türten

Soner Şenel

Ebru Irk

Derya Soyupak

Deniz Soyupak

Didem Aydoğar

Tuğba Sayan

Taner Kuş

Merve Tek

Miray Ünlü

Hüseyin Karataş

Onur Çelebi

Ahmet Alkan

Elif Şahin

O An 3 Kredi

Murat Tezler

Zümra Doğu

Sadık Atila

Mustafa Kuş

Emin Açıkgöz

İdris Armut

Gülfiliz Armut

Yücel Yalın

O An 5 Kredi

Hakan Küçük

Aylin Özlem

Gülfem Birinci

Duygu Akkurt

Nadide Alkan

...

Bizi takip edin mutlu kalın.... :) Oangeldi.com'u tavsiye ederken lütfen çekinmeyin,desteğinizle sınırlarımızı aşmamıza yardım edin :)

Facebook

Twitter

Instagram

Ha unutmadan Şurada ki Youtube kanalına abone olmayı unutmayın :)