Hayallerin En Çarpıcı Dışavurumu: Sıradışı Sanat Eserleri

Hayallerinin en çarpıcı dışavurumudur sanat.  Kişiye özel olmasıyla üretende ve onu görende bambaşka duygular oluştururak hayatın farklı türe olabileceğini de gösterir.

İşte tamda böyle düşünenlerden biri olan İngiliz Heykeltıraş Richard Wilson Çarpıcı bir düşünceyle mühendisliğe farkı bi boyut kazandırmış ve Dönen Duvar yapmıştır.
bu eseri, bina cephe duvarının bir bölümünün kesilerek özel tasarım bir mekanizma ile dönmesiyle oluşmaktadır. Değeri mi tam tamına £450.000..

Bir kuru kafa düşünün ki tamamı elmas olsun. Evet doğru okuyorsun tam 8,601 lekesiz elmastan yapılmış bu eserin değeri 50 milyon pound. Tamamlanması 18 ay süren eserin ne kadar ince işçilik ve sabır istediği aşikar.

Ağaç dallarının biraraya getirilerek oluşturulan bu at heykelleri, Heather Jansch imzası taşımaktadır. Hiç kuşkuşuz müthiş bir iş çıkarmış

 

Bira kutusu sanatı  ile ortaya çıkan eserler  ev dekorasyonu içinde yaratıcı fikirler sunuyor.

 

Alışılagelmişin dışında bir asansör. Zemini yok! Daha doğrusu boyanma stilinden kaynaklı olarak kişiye zemin yokmuş ve  bir boşluğu adım atıyormuş hissiyatı yaşatıyor.

 

Üç boyutlu kaldırım resimleri ise doğru açıdan bakıldığında insanı o gerçekliğin içine çekiveriyor.Yaratıcısı ise İngiliz sanatçı Julian Beever.

Bir diğer sıra dışı sanat eseri ise oangeldi. com düşünsene siteye giriyorsun, üye oluyorsun ve doğru zamanda OAN düğmesine basıveriyorsun... Amanın kazandın işte! O zaman düşünme Yap hadi!

17 Şubat 2020 Kazananlar

O An 3 Kredi

Sadık Atila

Soner Şenel

Çiğdem Yüzbaşıoğlu

Hayati Tarımoğlu

Süreyya Kural

Mustafa Kuş

O An 1 Kredi

Murat Tezler

Duygu Akkurt

Kıymet Şenel

Fatma Nur Uzer

Erdinç Altaş

Ahmet Alkan

Elif Şahin

Fırat Kuş

Nadide Alkan

Ramazan Sumeli

O An 5 Kredi

Mustafa Kuş

Nihayet Şahin

Engin Şahin

Taner Kuş

Sevda Yumruçalı

Trendayakkabı İndirim Kuponu

Yücel Yalın

Merve Tek

...

Bizi takip edin mutlu kalın.... :)

Facebook

Twitter

Instagram

Ha unutmadan Şurada ki Youtube kanalına abone olmayı unutmayın :)