Basit Fakat Etkili Yöntemlerle Para Kazanmak Nasıl Olurdu ?

Normal yollardan para kazanmak istemeyenler burada mı ?

Artık sıkıldınız ve hayatınızda hem  basit hem de ihtiyaçlara yönelik  farklı bir iş mi olsun istiyorsunuz o halde hadi başlayalım.

Biliyorsunuz ki daha önce sizlere alışılagelmiş yöntemlerin dışındaki para kazanma yollarından bahsetmiştik. Şimdi kaldığımız yerden devam edelim. Daha makul görünen fakat güzel kazanç sağlanabilecek yöntemler.

T-shirt giy kazan
Baktığınız zaman bunun nesi farklı diyebileceğiniz fakat çoğumuzun buradan kar elde edebileceği aklına gelmeyen çok basit bir yöntem.Enteresanlığı da buradan geliyor.
Bu konuda The Million Dollar Home Page’den esinlenen Jason Sadler hayalini gerçekleştirmek için  değişik bir yöntem izledi ve reklamlar için vücudunu kiralamaya başladı. ilk önceleri farklı şirket logoları olan t-shirtleri her gün giyen Sadler, şirketleri de para ödemeye ikna etti. Fiyatlandırmayı da, takvim yapraklarına göre yaptı.. Şimdilerde ise Jason vücudunu kiralama konusunda yetişemediği kadar çok talep alıyor.

Müzik dinleyerek kazan
Düşünün kim istemez ki daha fazla kazanarak hayal ettiği şeyleri almayı hemde bunu keyifle yapmak hoş olmaz mıydı hele de müzik dinlemek sizin için vazgeçilmez ise.O zaman yapacağın tek şey sadece 90 saniyeni ayırarak yeni şarkılar dinlemek. Onlar hakkında eleştiri yapmak ve yorumlamak.

Yemek Yiyerek Kazan
Yemek yemeği hepimiz çok severiz. Bu konudaki sınırlandırmalar rejimler diyetler hiç hoşumuza gitmez. Sosyal medyalarda ise en çok yaptığımız şeydir yediğimiz yemeğin içtiğimiz içeceklerin fotoğrafını paylaşmak. Bunu fırsata çeviren bir grup kadın bu alanı kendilerine bir kazanç kapısı yapmışlar. Bunlardan biri olan ve son yıların en ünlü yemek yiyicisi Donna Simpson’ın kendi web sitesine üye olanlar onu yemek yerken canlı olarak izleyebilmek için para ödüyorlar Donna’ın amacı ise dünya üzerindeki en şişman kadın olabilmek. Güney Kore'de bu iş boyut atlamış durumda. Ekran karşısında yemek yerken enteresan danslar eden ve hikayeler anlatan gençler bunu yeni bir sosyalleşme alanı olarak görüyor . Ve bir kazanç sağlayan kadın Diva. Kendisi bir yemek blogcusu olan Diva yemek hazırlarken ve yerken çektiği görüntülerini canlı yayınla satarak aylık 9000 dolar elde ediyor.
İnanması güç belki fakat  giderek yaygınlaşan bir yöntem.

 

Bunlar sizi yorduysa daha basit fakat etkisi çok büyük bir şeyden bahsedelim.

Sarılarak Kazan
Sarılmak evrensel şefkatin sembolüdür ve insan psikolojisi üzerindeki etkisi büyüktür. Oksitosin hormunu salgılanmasına yardımcı olarak insana kendini iyi ve güvende hissettiren ve bağışıklık sistemini güçlendiren,acımızı ve stresimizi azaltan bir eylem. Bu duygusal ihtiyacın farkında olan Japonlar ise bu işi bir mesleğe dönüştürmüş. Kurulan profesyonel sarılma servisinin amacı da insanların stresini uzaklaştırmak!
Japonya da ve İngiltere kabul görse de siz yakınlarınıza sık sık sarılmayı ihmal etmeyin.
Yazımızın devamı gelecek..

Sıra kazananlar listemizde

15 Ocak 2020 Kazananlar

O An 3 Kredi

Emine Türten

Zümra Doğu

Sadık Atila

Duygu Akkurt

Sibel Çağlarbaş

Fatma Özgür

Handan Sevinç

Trendayakkabı İndirim Kuponu

Soner Şenel

Nihayet Şahin

Tuğba Sayan

Miray Ünlü

Pınar Berber

O An 1 Kredi

Sefa Tombul

Arzu Çolak

Emine Tufanoğlu

Süreyya Kural

Veysel İnan

Demet Danış

Elif Şahin

Gamze Güneş

Mustafa Kuş

İlknur Pınarbaşı

Merve Tek

O An 5 Kredi

Sevda Yumruçalı

Hakan Küçük

Asiye Tutuş

Yedekparcacarsi İndirim Kuponu

Gülfem Birinci

Begüm Gül

Taner Kuş

 

 

Bizi takip edin mutlu kalın.... :)

Facebook

Twitter

Instagram

Ha unutmadan Şurada ki Youtube kanalına abone olmayı unutmayın :)